rss
Jesteś tutaj: www.whomus.pl O nas Drukuj

O nas

Historia Firmy

Marka o przekornej nazwie whomus? została stworzona w 2009 roku w odpowiedzi na… zachciankę założycieli firmy, którzy po powrocie do Polski ze stałego pobytu w USA mieli ochotę na gotowy hummus. Po objechaniu kilku delikatesów w Warszawie ze zdziwieniem stwierdzili, że hummusu nie można nigdzie kupić, w dodatku obsługa w sklepach w ogóle nie wiedziała co to jest. Więcej »

Właściciele i Zespół

właściciele

Bartosz i Katarzyna Rygalik

Pionierzy hummusu w Polsce i twórcy marki whomus? W 2009 roku wprowadzili na rynek wtedy jeszcze zupełnie nieznany "dip z ciecierzycy z pastą sezamową tahini." Pokonując opór niechętnego jeszcze rynku, powoli zdobywali zaufanie kolejnych klientów. Dziś w ofercie Epikuchni jest aż 16 różnych produktów, których sprzedażą, dystrybucją i marketingiem opiekuje się dwunastoosobowy zespół. Katarzyna, z wykształcenia dziennikarka, dba o rozwój sprzedaży, stałe poszerzanie oferty oraz szatę graficzną i jakość produktów. Bartosz odpowiada za sferę finansową, organizację pracy oraz realizację nowych inicjatyw i projektów poza głównym nurtem działań firmy. Na co dzień pełni dwie funkcje w firmie: gospodarczą (polegającej na dbaniu o dobrą kondycje finansową i organizacyjną firmy) oraz twórczą (kreowanie pomysłów na rozwój i wykorzystanie nowych możliwości). W wolnym czasie właściciele Epikuchni najchętniej uciekają z miasta do domku nad jeziorem lub nad polskie morze.

Aleksandra Glinicka - Manager ds. Sprzedaży

Aleksandra GlinickaZwiązana z firmą od początku. Z wykształcenia psycholog, rozpoczęła pracę jako Stażystka w Dziale Sprzedaży podczas studiów podyplomowych na SGH (kierunek Zarządzanie Produktami i Usługami). Obecnie, jako Manager ds. Sprzedaży odpowiedzialna za podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami Kluczowymi, współtworzenie strategii handlowej, dynamiczny rozwój kanałów sprzedaży i koordynację pracy przedstawicieli handlowych.

ULUBIONY PRODUKT: Hummus Tradycyjny

 

Iwona Wawryniuk - Manager ds. Logistyki i Zaopatrzenia

Iwona WawryniukIwona w firmie Epikuchnia zajmuje stanowisko Managera ds. Logistyki i Zaopatrzenia. Od 3 lat koordynuje import produktów marki whomus? oraz tworzy harmonogram dostaw do naszych odbiorców w Polsce. Oprócz obowiązków ściśle związanych z logistyką, zajmuje się realizacją planów zakupowych, współpracą z producentami oraz kontrolą jakościową i ilościową towarów. Iwona jest osobą pozytywną, pełną uśmiechu na której zawsze można polegać.

ULUBIONY PRODUKT: Tzatziki Premium

 

 

Elżbieta Woźniak - Kierownik biura

Elżbieta WoźniakPani Elżbieta jest troskliwym i doświadczonym opiekunem Epikuchni. Jako Kierownik Biura zajmuje się jego organizacją i administracją, zarządza dokumentami finansowymi, windykacją i kadrami. Jest aktywną członkinią Klubu Klasy Kobiet oraz Uniwersytetu Drugiego Wieku. Do jej atutów należą: umiejętność logicznego myślenia, organizowanie pracy, odpowiedzialność oraz zdolność do panowania nad chaosem. Pani Elżbieta uwielbia podróżować, robić zdjęcia i chodzić do teatru. Kocha kwiaty oraz zwierzęta.

ULUBIONY PRODUKT: Hummus Libański

 

 

Krzysztof Abramowicz - Specjalista ds. Handlu

Krzysztof AbramowiczKrzysztof w firmie pełni rolę Specjalisty ds. Handlu. Jest osobą, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów znajdujących się w naszej ofercie. Do obowiązków Krzysztofa należy m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy, kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku oraz analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych. Krzysztof jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci. Interesuje się wszelkiego rodzaju sportem oraz filmem.

ULUBIONY PRODUKT: Sałatka Mango Curry

 

Włodzimierz Ciechomski - Opiekun klienta

Włodzimierz Ciechomski Związany z firmą od 2013 roku. Pełni kilka ważnych ról: jest Kierowcą Zaopatrzeniowcem, Przedstawicielem Handlowym, Kierownikiem naszego magazynu. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie działu dostaw i logistykę. Zbiera zamówienia od klientów, dba o prawidłowy wizerunek ekspozycji produktów w sklepach, podtrzymuje dobre relacje z kierownikami sklepów oraz szuka nowych odbiorców. Włodek jest człowiekiem z niesamowitą umiejętnością planowania i rozwiązywania problemów za co jest ogromnie cenione przez cały Zespół.


ULUBIONY PRODUKT: Tzatziki Premium

 

 
 

Anna Prawda - Grafika

Anna PrawdaAnia to prawdziwa Kobieta Renesansu! Związana z firmą od samego początku dała się poznać w 2010 roku jako mistrzyni sprzedaży, kiedy to podczas jednej degustacji sprzedała osiem razy więcej hummusu niż inne hostessy. Byliśmy w szoku (pozytywnie). Absolutny maniak kulinarny i autorka wszystkich przepisów oraz zdjęć sposobów podania produktów na naszej stronie internetowej i Facebook, którą niestrudzenie prowadzi od ponad roku. Uzdolniona graficzka, zaprojektowała szereg naszych ulotek, książeczek z przepisami, plakatów i innych materiałów reklamowych. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi, mama dwóch uroczych córeczek: Hani i Lilki.

ULUBIONY PRODUKT: Tzatziki Premium

 

Konrad - IT

Konrad A nad wszystkim czuwa nasz specjalista IT, który nie pozwoli zrobić krzywdy żadnemu sprzętowi elektronicznemu. Konrad dba o to by firma mogła poprawnie funkcjonować w razie jakichkolwiek problemów technicznych oraz zapobiega ich pojawianiu się.

ULUBIONY PRODUKT: Hummus TRIO

 

 

Gover - nadworny pies Epikuchni

Gover - nadworny pies Epikuchni Cairn Terrier, nadworny pies Epikuchni. Doskonale rozładowuje napięcie szalejąc po biurze z piłeczką lub żebrząc w kuchni o smakołyki z całkiem niewinną minką. Dba o kondycję fizyczną Właścicieli domagając się spacerów minimum trzy razy dziennie.

ULUBIONY PRODUKT: resztki z obiadu pracowników, ostatecznie może być szynka ze śniadania