rss
Jesteś tutaj: www.whomus.pl Ciekawostki Nowość w ofercie whomus? Drukuj
Ciekawostki

Nowość w ofercie whomus?

2014-07-18

Lato w pełni. W takie dni mało komu chce się gotować, ale każdy zjadłby coś pysznego, zwłaszcza, że pogoda sprzyja wspólnemu biesiadowaniu.

Dlatego - na prośbę naszych klientów - wprowadziliśmy do naszego asortymentu coś bardziej "konkretnego". Od początku lipca na sklepowych półkach możecie znaleźć Falafle BIO marki whomus?.

Falafle BIO - to delikatne i aromatyczne kulki - które swój wyjątkowy smak zawdzięczają dodatkowi słodkich ziemniaków oraz starannie wyselekcjonowanych przypraw. Są one niezwykle miękkie, ale nie kruszą się jak tradycyjne falafle. Mają przepiękny kolor i naprawdę doskonały smak. Falafle whomus? cudownie komponują się z każdym z naszych DIPÓW. Warto spróbować ich z Guacamole, Tzaztikami, Salsą Verdę, Rossa lub którymś z humusów linii whomus?.
Nasz nowy produkt sam w sobie stanowi bardzo odżywczy i pełnowartościowy posiłek. Dzięki dodatkowi batatów, falafle są bogate w beta karoten - jakże potrzebny w lecie - a także witaminy z grupy B, C oraz PP. Dzięki ciecierzycy - są doskonałym źródło białka i błonnika co sprawia, że czujemy się nasyceni a jednocześnie pełni energii. Inspiracją do stworzenia innowacyjnej receptury były nasze podróże do USA - gdzie słodkie ziemniaki są niezwykle popularnym warzywem, podobnie jak u nas klasyczne ziemniaki. W USA frytki z batatów są często spotykanym dodatkiem do steka, są również stałym elementem przyjęć organizowanych z okazji Święta Dziękczynienia (tzw. "Thanksgiving"), robi się z nich zupy i podaje pieczone w całości z odrobiną masła ziołowego. Mimo, że produkt dopiero do niedawna jest na rynku - już widzimy ogromne zainteresowanie tą nowością - dlatego falafle whomus? z pewnością znajdą się na stałe w naszym asortymencie. Sukces tego produktu potęgowany jest również faktem, że jest on całkowicie BIO!