rss
Jesteś tutaj: www.whomus.pl Ciekawostki Drukuj

Ciekawostki

2015-04-16
Z nadejściem wiosny i coraz dłuższych, słonecznych dni robimy porządki w szafach i… codziennym menu. Uczucie lekkości unosi się w powietrzu. Zrzucamy ciężkie płaszcze, z ulgą upychamy szaliki i czapki na najwyższych półkach.
2014-07-18
Lato w pełni. W takie dni mało komu chce się gotować, ale każdy zjadłby coś pysznego, zwłaszcza, że pogoda sprzyja wspólnemu biesiadowaniu. Dlatego na prośbę naszych klientów wprowadziliśmy do naszego asortymentu coś bardziej konkretnego.
2014-07-14
Polska kuchnia słynie z potraw mięsnych. Kotlety, zrazy, pieczenie, kiszki, kiełbasy… Na stołach królują mięsa i wędliny - poczynając od szynki na śniadanie, poprzez mielony kotlet na obiad, po kiełbaskę z rusztu na kolację.
2014-01-17
Nadejście nowego roku to wspaniały czas na zmiany. Któż z nas przynajmniej raz w życiu nie miał noworocznych postanowień?! Noworoczne obietnice dotyczą zazwyczaj zmiany trybu życia. Zaczynami się odchudzać, ćwiczyć na siłowni, biegać.
2012-12-29
Hummus jest przystawką, która jest stworzona, aby znaleźć się na karnawałowym stole! Poza niekwestionowanymi walorami smakowymi, hummus jest wyjątkowo zdrowy i pożywny.
2012-11-22
Każde dziecko to prawdziwy cud. Macierzyństwo niesie za sobą ogrom wspaniałych, niezapomnianych momentów, a także mnóstwo trosk i powodów do niepokoju.
2012-10-08
Aby wzmocnić odporność i wyregulować cały organizm - warto dostosować organizm do rytmu natury. W dzisiejszych czasach łatwo zapomnieć o potrzebach naszego ciała. Będąc w nieustającym biegu - gubimy wewnętrzną harmonię.
2012-09-20
Wakacje - czas dalekich i bliskich wojaży dobiegł końca... Zostały piękne wspomnienia oraz cenne doświadczenia których nikt nam nie zabierze! Dzięki podróżom, poznajemy odmienne kultury i obyczaje, nawiązujemy nowe znajomości...
2012-09-05
Wiosna, lato, wczesna jesień...to bez wątpienia piękny czas ! Siedzieć w domu w taką porę to doprawdy grzech. Parki, działki i ogrody, pełne bujnej, soczystej zieleni, kwitnących klombów,stanowią idealną scenerię
2012-08-06
Sierpniowa dojrzała bujna przyroda, ciepłe wieczory…. To wszystko sprawia, że jest to najpiękniejszy miesiąc lata. Daje nam znak, że przyszedł czas przygotowania się do nadchodzącej jesieni.
1 2